CANBEYLİ Otomotiv

1980 Yılında başladığımız otomotiv sektöründe bugün dünyanın en iyi otomotiv markaları bayiliği ve servis hizmetlerini vermekteyiz.

CANBEYLİ Honda Showroom

Honda Plaza Canbeyli , otomotiv sektörünün önde gelen markası olan Honda A.Ş.’nin bayisi olarak sektörde yerini almıştır. Hedefimiz; Türkiye’de 1992 yılında satışa,1997’de üretime başlayan Honda A.Ş.’nin satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. 

Gebze Şekerpınar’da kurulan fabrika, Türkiye’de yaptığı seri üretimlerle Honda’nın Avrupa´daki ikinci otomobil üretim tesisi olmuştur. Üretimdeki bu başarı Honda’nın modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe sağlam bir yer edinmesini sağlamıştır. 

Honda Plaza Canbeyli bu güvenle Şanlıurfa’da Honda’nın en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur. Honda Plaza Canbeyli hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Honda Plaza Canbeyli olarak vizyonumuz Avrupa’nın iki Honda otomobil üretim ve dağıtım merkezinden biri olan Honda A.Ş.’nin Şanlıurfa’da en iyi satış ve servis hizmetini sunan bayi olmak ve odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlayarak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. 

Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincindeyiz. 

İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. 


Şanlıurfa’da bulunan Honda Plaza Canbeyli , güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Honda Plaza Canbeyli showroomumuza bekliyoruz

CANBEYLİ Honda Showroom

Canbeyli şirketler topluluğu, 2013 yılında KIA markasını bayiliğini alarak otomotiv sektöründe adından söz ettirmiştir. 1997 yılında ülkemizde üretime başlayan Honda marka araçların satış, servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Kia marka araç satın almak isteyen müşterilerimiz için ferah bir showroommuz bulunmaktadır.

CANBEYLİ Otomobil Servis / Bakım Hizmetleri

Araç Bakımı

Araç Tamiri

Kasko / Sigorta Anlaşmalı Tamir

Araç Yedek Parça Satışı

CANBEYLİ Servis ve Bakım

Honda ve Kia araçların yetkili servis, tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerini sunmaktayız